dievca
chlapec

Novinky

40. výročie spojenej školy

Dňa 30. 11. 2017 sa v priestoroch krásne vyzdobenej telocvične konal slávnostný program pri príležitosti 40. výročia založenia našej školy.

Osláviť k nám prišlo množstvo hostí, medzi ktorých patria rôzni priatelia školy, ale aj prominentní hostia, ako napríklad starosta Dúbravky Martin Zaťovič v sprievode pani manželky, vedúca odboru školstva okresného úradu v Bratislave pani Mgr. Miriam Valašíková, riaditeľka ŠIC pani Mgr. Mária Partová, tréner, tanečník a priateľ školy pán Andrej Mičúnek a mnohí iní. Po úvodných slovách pani riaditeľky PhDr. Mileny Štrbákovej zazneli príhovory zo strany hostí, ako aj pozdravné listy od štátnej tajomníčky ministerstva školstva pani PhDr. Oľgy Nachtmanovej a predsedu výboru pre školstvo pána Ing. Ľubomíra Petráka, ktorí sa nemohli osobne zúčastniť.

Pozdravný_list Mgr. Oľgy Nachtmannovej, PhD.

Pozdravný list Ing. Ľubomíra Petráka, CSc.

Program bol bohatý a vynikajúco pripravený. Program hostia veľmi kladne ocenili, dokonca sme sa stretli aj so "standing ovation", čo nás nesmierne prekvapilo a dojalo, no bol naozaj zaslúžený. Jednotlivé čísla vyčarili hosťom na tvárach úsmev, ale aj slzy dojatia. Po samotnom programe boli hostia pozvaní ešte na banket a pri odchode na nich čakal krásny spomienkový darček. Pevne veríme, že hostia od nás odchádzali dobre naladení, plní zážitkov, a že sa k nám v budúcnosti radi vrátia.

 

Dňa 1.12.2017 odvysielala Dúbravská televízia krátky zostrih o 40. výročí našej školy, ktorý si môžete pozrieť tu:

Zopár fotiek:

vyrocie 1

vyrocie 2

vyrocie 3

vyrocie 4

vyrocie 5

vyrocie 6

vyrocie 7

vyrocie 8

vyrocie 9

vyrocie 10

vyrocie 11

vyrocie 12

vyrocie 13

vyrocie 14

vyrocie 15

vyrocie 18

vyrocie 19

vyrocie 20

vyrocie 21

vyrocie 22

vyrocie 23 

Pre viac fotiek prejdite do galérie.