dievca
chlapec

Novinky

Deň matiek 2022

 Deň matiek je oslavou pre všetky mamy. Pre nás je to špeciálna príležitosť povedať mamám a starým mamám ako veľmi si vážime ich obetu a spoluprácu pri vzdelávaní svojich detí. Rovnako aj našich žiakov vedieme k tomu, aby vedeli prejaviť úctu a vďačnosť svojim rodičom a blízkym.

Jednou z tradičných akcií našej školy je Besiedka ku Dňu matiek, ktorá sa tento rok konala 19. mája. Deti a žiaci všetkých zložiek našej školy si pod vedením svojich učiteliek a učiteľov pripravili nápaditý a emóciami nabitý program. Svoje „ĎAKUJEM“ pretavili do piesni, básni a tancov, za ktoré boli odmenené nie len srdečným potleskom, ale aj drobnou slzičkou v očiach nejednej hrdej mamy.

Starší žiaci si na tento deň pripravili rôznorodé vlastnoručne vyrobené drobnosti, ktoré si rodičia mohli zakúpiť, a tak podporiť a oceniť snahu detí.