dievca
chlapec

Novinky

Otvorenie školy - dôležitý oznam

Milí rodičia,
 
dnes stojíme pred ťažkým rozhodnutím, či otvoriť školu v pondelok 8. 2., alebo nie. Časť rodičov na nás tlačí otvoriť za každú cenu a druhá časť si chce deti nechať doma.
 
Regionálny hygienik MUDr. Stanislav Duba vydal odporúčanie neotvárať všetky školy na území Bratislavského kraja až s odkladom 2 týždňov. Napriek tomu Vám chceme vyjsť maximálne v ústrety a školu otvoríme, ale len pre prvý stupeň a materskú školu. Vyučovanie na 2. stupni šzš, zš a pš bude naďalej prebiehať dištančnou formou. Situácia je kritická a horšia než bola na jar, keď sme zatvárali školu.  Vzhľadom na veľmi vážnu pandemickú situáciu budeme vyžadovať negatívny test na Covid od obidvoch rodičov. 
 
Ďalej Vás dôrazne žiadame, aby ste do školy/  škôlky neprivádzali deti, ktoré prejavujú aj slabé známky ochorenia (kašeľ, sopel z nosa, zvýšená teplota, zažívacie problémy, hnačka) a nenoste prosím ani deti, ktoré tieto symptómy vykazovali v posledných piatich dňoch. 
Prosíme Vás o trpezlivosť, pretože pri príchode do školy bude vykonávaný ranný filter. Pripravte si potrebné papiere (negatívne testy, čestné prehlásenie), aby sme rannú procedúru urýchlili. 
 
Veríme, že vzájomnou spoluprácou a korektným prístupom túto situáciu zvládneme. 
 
 
                                                                                                                                                                   Vedenie školy